Komunikaty o patronacie i wsparciu lingwistycznym

Piechowice, 30 październik 2020 r.

PATRONAT

W 2021 roku pragniemy objąć „patronatem” członków naszego Regionu IPA, którzy biorą udział w imprezach sportowych na terenie kraju i świata. Patronat polegać będzie na udzieleniu wsparcia finansowego w zamian za rozpowszechnianie naszej Grupy oraz Regionu IPA
Proszę członków naszego Regionu IPA o uwagi na ten temat. Każda uwaga jest bardzo cenna i ta pozytywna i ta negatywna. Pomoże to nam w ułożeniu preliminarza finansowego na rok 2021.

Na dzień dzisiejszy mamy członków, którzy mogliby nas reprezentować w:
– skokach spadochronowych – pokazy o charakterze ogólnopolskim,
– biegach – ultramaratony górskie,
– rajdach motocyklowych,
– biegach narciarskie, itd.

Oprócz wyposażenie wymienionych w banery i flagi naszego Regionu , pomoglibyśmy również w dopłacie do wpisowego za udział w zawodach.

Członkowie naszego REGIONU IPA którzy chcą skorzystać z naszej pomocy proszę w terminie do 15 listopada 2020 r. o dokonanie zgłoszenia, przedstawiając swoje osiągnięcia (zdjęcia, puchary, medale itd.) w tym zarówno te duże jak i małe sukcesy oraz przedstawić preliminarz na rok 2021.
Podczas grudniowego spotkania Zarządu Regionu IPA Uroczysko-Piechowice, po wcześniejszej opinii wszystkich członków podejmie decyzję odnośnie „sponsoringu” o czym powiadomi pisemną Decyzją Zarządu.

WSPARCIE LINGWISTYCZNE

Nasza Grupa Regionu IPA Uroczysko – Piechowice działa czynnie nie tylko na terenie naszego kraju. Mamy wielu znajomych i przyjaciół w UE ale także na terenie całego świata. Jest tylko jeden problem – bariera językowa która nas dzieli.

W związku z tym poszukujemy osób mówiących w różnych językach obcych, które pomogą nam w nawiązaniu nowych kontaktów oraz w porozumieniu się z gośćmi odwiedzającymi nas region.

Proszę o kontakt zarówno tych co biegle mówią i piszą w danym języku, jak i tych co potrafią porozumieć się na poziomie towarzyskim.
Bardzo nam na tym zależy! a więc odwagi i proszę o zgłoszenia.

Osoby chętne do pomocy proszę o kontakt w celu dogadania szczegółów współpracy.

uwaga:
proszę o kontakt na adres :
Włodka Jankiewicza
j11w2@interia.pl lub tel. 602 831 722

Przewodniczący
Regionu IPA Uroczysko-Piechowice
Władysław Leszczyński

Leave a Comment