Bal maskowy 2024

W piątek 23.02.2024r. późnym popołudniem zjechaliśmy się wraz z osobami towarzyszącymi na bal maskowy do naszej siedziby IPA na Uroczysku.
Wszyscy spotkaliśmy się przy kolacji no i oczywiście zaczęły się wieczorne rozmowy na różne tematy. Wspólne wspomnienia przeplatały się z koncepcjami dekorowania sali balowej i opowieściami o bieżących sprawach z własnego życia.
Następnego dnia po śniadaniu uczestnicy spotkania ciesząc się ze słonecznej pogody wyruszyli na spacery po okolicy oraz zwiedzanie okolicznych miejscowości. Korzystając z okazji odbyło się też spotkanie będących tu członków IPA, na którym to poruszono czekające nas kolejne przedsięwzięcia zaplanowane na ten rok. Po obiedzie przy muzyce i śmiechu rozpoczeliśmy wspólne dekorowanie sali przy użyciu krepiny, balonów, girland i innych gadżetów.
Wieczorem rozpoczęła się impreza przy muzyce i suto zastawionych stołach. Na początku po wspólnym zdjęciu do naszego grona uroczyście została przyjęta nowa koleżanka Agnieszka a następnie przy akompaniamencie śmiechu i muzyki, tańcom i żartom z własnych przebrań nie było końca. Zabawa w szampańskich nastrojach zakończyła się już dobrze po północy.
W niedzielę po późnym śniadaniu uczestnicy spotkania w pogodnych nastrojach zaczęli rozjeżdżać się do domów, zapowiadając swój przyjazd na kolejny bal planowany przyszłym roku.