...

Powołanie regionu Uroczysko-Piechowice

W dniu 10 marca 2018 roku, w ośrodku Uroczysko zlokalizowanym u stóp Karkonoszy w miejscowości Piechowice, odbyło się spotkanie członków IPA. Celem tego spotkania było powołanie nowego Regionu IPA o nazwie Urczysko-Piechowice.

17 członków IPA w trakcie zebrania założycielskiego wybrano nowy zarząd na czele, którego stanął Władysław Leszczyński, emeryt policyjny, a jednocześnie właściciel w/w ośrodka, z wieloletnim stażem członkowski w IPA.

Poza dotychczasowymi członakim IPA w zgromadzeniu wzięli udział także inni koledzy, siedmiu z nich – po wysłuchaniu koncepcji działania zaprezentowanej przez Władysława Leszczyńskiego a także, po dyskusji z obecnym na zebraniu Prezydentem Sekcji Polskiej IPA – Fryderykiem Orepukiem, złożyło wypełnione deklaracje członkowskie i opłaciło składkę członkowską.

Członkowie nowo założonego regionu z przewodniczącym na czele zapraszają wszystkich członków IPA do odwiedzin ośrodka „Uroczysko” położonego w lesie, w m. Miechowice, obok Szklarskiej Poręby. Każdy z odwiedzających będzie przyjęty zgodnie z dewizą naszego stowarzyszenia „Servo per Amikeco”.

źródło: www.ipa-dolnyslask.pl
autor zdjęć oraz tekstu pierwotnego: Włodzimierz Jankiewicz