Księga Hostingowa IPA

 Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

w załączonym pliku wersja 15 (sierpień 2020) IPA Hosting Book.

„Witam wszystkich na całym świecie,

Niestety, pandemia COVID-19, która dotknęła cały świat, poważnie  wpłynęła na działalność naszych domów IPA, przy czym nastąpił znaczny spadek liczby rezerwacji i innych działań prowadzonych przez Domy.

Naszym szczerym życzeniem jest, aby Domy IPA wkrótce były w stanie  ponownie normalnie funkcjonować i wyjść z kryzysu finansowego, który  wywołała pandemia.

W załączniku wersja 15 (sierpień 2020 r.) Księgi Hostingowej IPA, która  zawiera następujące zmiany:

SEKCJA AUSTRIA

Jeden nowy obiekt został dodany jako „Inne zakwaterowanie”.

SEKCJA GRECJA

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego Domu IPA – GEORGIOS KATSAROPOULOS. Jesteśmy pewni, że w nadchodzących latach ten obiekt  będzie gościć wielu członków IPA.

SEKCJA NIEMCY

Z przykrością informujemy, że następujące domy IPA zostały zamknięte na  stałe :  Altes Rathaus w Walluf, Biggesee w Olpe i Glück Auf w Essen. Apartament wakacyjny w Probstried, Kempten został dodany jako „Inne zakwaterowanie”.

SEKCJA WŁOCHY

Zaktualizowany został adres poczty elektronicznej sekretarza generalnego.

SEKCJA HOLANDIA

Zarząd Hoteli Fletcher w Holandii, których jest ponad 100, udziela członkom IPA rabatu na „inne zakwaterowanie” w różnych hotelach. Został zaktualizowany numer telefonu kontaktowego – Sekcja Holandia.

SEKCJA POLSKA

Sekcja Polska ciężko pracowała i na rzecz członków IPA pozyskała 96 nowych obiektów w całej Polsce jako „Inne miejsca noclegowe”. Sekcja Polska dysponuje obecnie 100 takimi obiektami dla członków IPA.

GRATULUJEMY SEKCJI POLSKIEJ TEJ INICJATYWY.

SEKCJA SZWECJA

Niestety, Dom IPA Gävle został zamknięty na stałe.

SEKCJA REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI

IPA House Johann Rissik, Pretoria: Adres e-mail został zmieniony na  johannrissik@ipasafrica.co.za. IPA House Timour Hall Villa, Cape Town: Adres e-mail został zmieniony na – ipatimourhallvilla@vox.co.za 

SEKCJA HISZPANIA

Kontakt i dane strony internetowej Apartamentu Salou (Inne zakwaterowanie) zostały zmienione Aqua Hotel & Spa został dodany jako „Inne zakwaterowanie”.

SEKCJA SZWAJCARIA

E-mail i szczegóły dotyczące strony internetowej Apartamentu Comano (Inne zakwaterowanie) w Lugano zostały zmienione”

 

Leave a Comment