Narty Szklarska Poręba 2024

W ośrodku DWD Uroczysko w Piechowicach będącym siedzibą IPA Region Uroczysko – Piechowice w dniach 28.01-03.02.2024r. zostało przeprowadzone spotkanie kondycyjno-narciarskie dla członków IPA Region Uroczysko – Piechowice.
W spotkaniu tym, wzięło udział 9 osób.
Pobyt został podzielony na część kondycyjno-narciarską i rekreacyjną.
Część narciarska odbywała się w ośrodku Szrenica Ski Arena w Szklarskiej Porębie, ze względu na warunki pogodowe na trasach Śnieżynka i Puchatek. W dniach przeznaczonych na regenerację i relaks został zapewniony pobyt w strefie Spa, na terenie hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Wieczory poświęcone były na rozmowy nawiązujące do wspomnień ze wspólnie wykonywanych zadań i szkoleń oraz oglądanie filmu i zdjęć związanych z historią powstania w Polsce Jednostki Specjalnej Policji BOA i przeobrażania się jej na przestrzeni lat.
Po przyjeździe do ośrodka Prezesa Regionu IPA Uroczysko-Piechowice, podczas zajęć i wieczornych rozmów poruszano wiele tematów związanych z funkcjonowaniem naszego Regionu, jak również przeprowadzono spotkanie z Burmistrzem p. Jackiem Kubielskim w Urzędzie Miasta w Piechowicach, w ramach promocji naszego Regionu oraz nawiązania współpracy pomiędzy Miastem a Regionem IPA Uroczysko-Piechowice.
Na zakończenie pobytu wszyscy uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie z pobytu i formy obowiązującej podczas czasu wspólnie tu spędzonego po czym rozjechali się do domów zadowoleni, z chęcią ponownego powrotu na taki sam zjazd kondycyjno-narciarski organizowany w przyszłym roku.